על הבוטוקס כולם כבר שמעו אך חלק ניכר מהאוכלוסייה מניח לגביו כמה הנחות שגויות. הזרקת בוטוקס היא

הזרקות בוטוקס

הזרקות בוטוקס

אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים והפשוטים ביותר שיש אך זו לא תרופת פלא וצריך להכיר את הפרוצדורה באופן מדויק כדי ליהנות ממנה. למי הבוטוקס מתאים? מאיזה גיל אפשר להתחיל? מה חשוב לדעת על התהליך? זה הזמן לברר הכול מהכול.

הזרקת בוטוקס והיתרונות שלה

ניתוחים פלסטיים נועדו לשנות את המראה של המטופלים כך שהם יוכלו להיראות כמו שהם תמיד חלמו. אחד מהטיפולים הנפוצים הוא הבוטוקוס כי הוא מטפל באחת מהנקודות הכי רגישות שיש: הקמטים. הקמטים יכולים להיות קמטי זקנה או קמטי הבעיה ובכל מקרה הם לא יהיו רצויים. הבוטוקס הוא למעשה חומר שמופק כרעלן אך אינו מזיק לגוף וניתן להזריק אותו בבטחה לאזורים מסוימים בגוף, בעיקר בפנים, כדי להקנות מראה צעיר נטול קמטים.

באיזה גיל אפשר לעבור הזרקת בוטוקס?

  • הסברה הרווחת בקרב הציבור היא שרק אנשים מבוגרים מגיל 40 יכולים להשתמש בבוטוקס אך זו טעות. לא רק שאין שום הגבלה וסיכון להשתמש בבוטוקס בגיל מוקדם יותר, זה גם מומלץ. הזרקת בוטוקס בגיל 20 עד 30 יכולה להיות מועילה מאוד כדי להעלים את קמטי ההבעה שנוצרים כבר בשלב מוקדם ולהרגיל את העור לרפיון רב יותר.
  • כמובן שקמטי ההבעה יכולים להופיע גם רק בגיל מאוחר יותר, כמו למשל 40 או 50, ולכן אפשר להתחיל עם הטיפול רק כאשר התופעה כבר בולטת יותר. בכל מקרה התחלת הטיפול מיד עם הופעת הקמטים תהיה מועילה יותר.

ההמשכיות היא החשובה

בין אם בחרתם בהזרקת בוטוקס בגיל 30 ובין אם בחרתם בפרוצדורה בגיל 50, חשוב מאוד שתהיה המשכיות. ההמשכיות היא זו שתשפיע על המראה שלכם יותר מכול דבר אחר ואסור להיות שאננים ולא לקבוע את התורים הבאים. בסופו של דבר הבוטוקס יכול לצאת מהמקומות אליהם הוזרק ולהיות מופרש מהגוף וכך הקמטים יחזרו והתוצאה הכללית יכולה להיות פגיעה יותר אם מרווחי הזמן בין הטיפולים יהיה גדול מידי. לתועלת מירבית מהטיפול חשוב לתכנן סדרת טיפולים מתאימה וכמובן לשקול טיפולים אחרים שיכולים לעזור.

דילוג לתוכן