בחירת מנתח פלסטי יכולה להישמע לכם די פשוטה אך מהר מאוד תגלו שיש לא מאוד נוכלים. במה מתבטאת

מנתח פלסטי

מנתח פלסטי

הנוכלות שלהם? הגיע הזמן לשים סוף להרהורים ולהבין מי משקר לכם ומי יהיה מנתח מקצועי ואמין.

הבחירה שגורלית לבריאות שלכם

הרצון להיראות יפים ולעבור ניתוחים פלסטיים שונים לעתים יכול להיות חזק מידי כך שיהיה קשה מאוד להבחין בסכנות בדרך. ה יכול לקרות לנערה שלא יודעת עד כמה הפרוצדורה הרפואית שהיא רוצה לעבור יכולה להיות מסוכנת, וזה יכול להיות גם אדם מבוגר שפשוט לא מבין מה הפרמטרים הנכונים לאמינותו של המנתח, שמבחינתו מציג את עצמו כמקצוען ומנוסה בתחום. בחירתו של המנתח הפלסטי צריכה להיות שקולה מאוד והבחירה צריכה לארוך זמן ולא להתבצע בפזיזות, כי רק כך תקבלו החלטות שקולות אחרי שתישנו עליהם לא מעט לילות.

כיצד בוחרים מנצח פלסטי?

  • אחד השלבים הראשונים יהיו לקבל המלצות על המנתחים לפי הניתוח שאתם רוצים לעבור. יש לא מעט המלצות באינטרנט וגם אנשים שעברו ניתוח פלסטי דומה יוכלו לספר לכם על החוויה שלהם, לטוב ולרע. בחירת המנתח הפלסטי חייבת להתחיל בבדיקת הסמכתו של הרופא והאם הוא בכלל עובד עם רישיון ממשרד הבריאות, כאשר לרוב אלו יהיו מנתחים עובדים במרפאות הפרטיות שלהם.
  • תבינו היטב מה מציע לכם המנתח. אם הוא מציג הסכם מסודר ומסביר לכם בהדמיה ממוחשבת כיצד אתם תיראו אחרי הטיפול שלו, אם הוא מסביר לכם מתי הביטוח שלו יכסה את הנזק ומתי זה לא נחשב לרשלנות, אם הוא מדבר אתכם על החסרונות ועל הסיכונים, כנראה שמדובר במנתח אמין שמראה את כל התמונה.

בחירת מנתח אחרי סקר שוק מעמיק

בצעו סקר שוק מעמיק ותבחנו כמה מנתחים שונים. ניתוחים פלסטיים הם נושא מדויק מאוד מבחינה רפואית אך הבעיה היא שההתוויות שלהם מתבססות בעיקר על רצון המטופל לעבור אותו ולא על סיבה רפואית. זה מוביל לכך שחלק מהמנתחים ימליצו על טכניקה מסוימת וחלק על אחרת, חלק ימליצו לעבור אותו וחלק ימליצו שלא וכן הלאה. סקר שוק יסביר לכם מי אמין, מי שם דגש ועל מה, וכך התמונה תהיה יותר ברורה. סקר השוק יהיה חשוב גם כדי להוזי לעלויות אך בעיקר כדי להצליח להשוות בין כמה בחירות ולקבל החלטה נבונה יותר.

דילוג לתוכן