יש מגוון רחב של סוגי פאות ולפני שאתם בוחרים את הפאה הבאה שלכם כדאי לשקול רכישת פאות יוקרה. מהן פאות יוקרה ואלו עוד סוגים קיימים? לפני שאתם מחליטים על הפאה הבאה שלכם כדאי שתתעניינו מעט בסוגי הפאות ובהבדלים ביניהן, למען רכישה נכונה יותר.

אלו סוגי פאות קיימות?

  • פאות סינטטיות– פאה סינטטית למעשה מיוצרת במפעל מסיבים סינטטיים שונים ולכן המחיר שלה זול מאוד, העיצוב והצבע שלה נראים מלאכותיים מאוד ואי אפשר לשטוף אותה ולחפוף אותה כמו פאה רגילה. פאה זו מתאימה לשימוש חד פעמי בדרך כלל.

     

  • פאה טבעית (קאסטם)– יכולה להיות הרבה יותר טבעית ממה שנדמה ולמעשה יכול להיות שלא תזהו כלל שמדובר בפאה. עם זאת, הסוגים ממשיכים להתחלק לעוד רבים ואחד הטובים שבהם הוא השיער הבתולי. שיער בתולי הוא שיער שלא עבר שום תהליך עיבוד, קרי לא עבר צביעה או תוספת של חומרים שיחזקו אותו. היתרון – המראה הנפלא והטבעי שאין שני לו.

     

  • סמי קאסטם– בניגוד לשיער הבתולי ניתן לציין את השיער המעובד. אפשר להבין לבד מהו אותו שיער: הוא עבר תהליכי צביעה כדי שיהיה יפה וחזק יותר, כאשר יתרונות אלו לא מגיעים ללא חסרונות כך ששיער זה לא תמיד נראה כל כך טבעי ולכן יש נשים שמתרחקות מפאות אלו, שגם לא מרגישות טבעיות באותה המידה.

שיער אירופאי: הכי טוב שיש

פאות יוקרה יכולות להיות יפות יותר ויפות פחות אך אפשר לומר שהמנצח הגדול הוא השיער האירופאי. הוא מגיע לישראל לא רק מאירופה אך השם שלו הוא שם מקצועי בתחום. שיער זה עמיד ביותר, הוא מחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות, נוצרים בו מעט מאוד קשרים ולכן קל לטפח ולסרק אותו והמראה שלו הוא ללא ספק מראה מנצח. שיער זה יקר גם בגלל איכותו אך גם בגלל שהוא נדיר.

המאמר באדיבות ציפי פאות בבני ברק

 

דילוג לתוכן