אחד הטיפולים המבוקשים בתחום הרפואה האסתטית הוא ניתוח לתיקון האף. היות והאף הוא מרכיב משמעותי ובעל השפעה רבה על המראה שלנו יש חשיבות רבה למראה של האף. וזו הסיבה שרבים יפנו לבצע ניתוח לתיקון המראה שלהם ולתיקון פגמים באפם. העובדה שיש בתחום חידושים רבים ובארסנל של המטפלים האסתטיים יש מגוון כלים וחומרים משפר בצורה משמעותית את התוצאות של הטיפולים הללו ועושה אותם למבוקשם אף יותר.

תיקון אף

הסיכונים בטיפול

אמנם גם בטיפול תיקון אף מתקדם יש אי אילו סיכונים. ראשית יש לציין כי המטופל מגיע לטיפול עם רצונות מסוימים. הוא יודע שהוא חולם על מראה נאה ומחמיא, אבל לא תמיד הוא יודע בדיוק איך אמור האף להראות לאחר הטיפול. מסיבה זו לא פעם עלול המטופל למצוא את עצמו לאחר הטיפול לא שבע רצון מהתוצאה. הוא עומד מול המראה ומגלה כי המראה החדש לא ממש מגשים לו את החלום. אמנם נעשים מאמצים לבצע את הטיפול בהתאם לרצונו ולחלומותיו, אבל לא תמיד זה מצליח. סיכון נוסף הוא אמנם נדיר אבל בכל זאת קיים – כמו בכל טיפול כירורגי גם בטיפול תיקון אף עלולות להיות תופעות לוואי.

טיפול בחומרי מילוי

אחת הבשורות בענף הקוסמטיקה והרפואה האסתטית היא בשורת חומרי המילוי. בעידן בו ניתן לבצע גוון טיפולים בלי לבצע פעולה כירורגית ולהשיג תוצאות נהדרות פונים רבים לבצע טיפול כזה. מדובר על שיטה ייחודית ומתקדמת בה מחדירים באמצעות מחטים חומרי מילוי לאזורים רצויים בפנים. זה מתאים למילוי קמטים וגם לפיסול הפנים. כך שאם קיים פגם בפנים ניתן להעלים אותו באמצעות חומרי מילוי. גם תיקון אף ניתן לבצע באמצעות חומרי המילוי. פעמים טיפול זה עשוי להחליף פעולה כירורגית ופעמים זו פעולה מקדימה לקראת קבלת ההחלטה לפנות לטיפול כירורגי.

טיפול תיקון אף באמצעות חומרי מילוי יתמשך כמחצית השעה והוא כולל הזרקה של חומצה היאלורונית למילוי שקעי האף. כמו כן ניתן להשיג סימטריה מלאה לאף באמצעות חומרי מילוי אלו. המראה עשוי להיות משופר מאוד לאחר הטיפול ולהשלים את המראה של המטופל.

תוצאות לטווח זמן מסוים

היתרון הגדול של טיפול בהזרקות חומרי מילוי הוא גם חסרון. מצד אחד התוצאות אינן עמידות לתמיד, מה שאומר שבמידה והטיפול לא התברר כמוצלח ניתן להתעודד בכך שלאחר תקופת מה החומר ייספג והאף יחזור למראה הטבעי שלו. אבל מנגד במידה והטיפול מושלם ומשביע רצון העובדה שהמראה משתנה במשך הזמן הופכת להיות חסרון כיוון שכדי לשמור על מראה נאה, סימטרי וקבוע יהיה צורך לחזור על הטיפול אחת לתקופה. טיפול כזה יחדש אחת לתקופה את המראה וישיג מראה מעוצב ומחמיא לפנים.

מטפל מקצועי ומיומן

בכל שיטת טיפול שהיא חשוב מאוד לבחור מטפל מקצועי ומנוסה שיש בידיו יכולת להעניק טיפול מקצועי ותוצאה אולטימיטיבית!

דילוג לתוכן